Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Кінах М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Кінах М. В. 
Тромбофілії і тромбози у хірургічній практиці : навч. посіб. / М. В. Кінах, В. В. Михайлович, О. Б. Матвійчук; АМН України. Ін-т патології крові та трансфуз. медицини. - Л. : Каменяр, 2008. - 114 c. - Бібліогр.: с. 107-114. - укp.

Розкрито основні положення теорії гемостазу, розглянуто функції, судинні, тромбоцитарні та плазмові фактори складного процесу зсідання крові. Викладено методи дослідження первинного та вторинного гемостазу та його розладів. Розроблено методику лабораторної діагностики гемофілій за допомогою редукованого автокоагуляційного тесту. Визначено етіологічні фактори розвитку та методи діагностики синдрому десимінованого внутрішньосудинного зсідання крові, запропоновано набір тестів для оцінювання стану системи гемостазу під час підготовки хворих до операції, а також експрес-діагностику його порушень у разі невідкладних станів. Розглянуто основні методи корекції тромбофілій в до- та післяопераційному періодах. Викладено методику проведення первинної профілактики венозних тромбозів відповідно до клінічних ситуацій і категорій ризику. Описано етіологію, патогенез, клінічні прояви, методи лабораторної діагностики та лікування антифосфоліпідного синдрому та гострого венозного тромбозу.

Раскрыты основные положения теории гемостаза, рассмотрены функции, сосудистые, тромбоцитарные и плазменные факторы сложного процесса свертывания крови. Приведены методы исследования первичного и вторичного гемостаза и гего нарушений. Разработана методика лабораторной диагностики гемофилий с помощью редуцированного автокоагуляционного теста. Определены этиологические факторы развития и методы диагностики синдрома десиминированного внутрисосудистого свертывания крови, разработаны набор тестов для оценки состояния системы гемостаза при подготовке больных к операции и экспресс-диагностика его нарушений при неотложных состояниях. Рассмотрены основные методы коррекции тромбофилий в до- и послеоперационном периодах, а также методика проведения первичной профилактики венозных тромбозов в соответсвии с клиническими ситуациями и категориями риска. Описаны этиология, патогенез, клинические проявления, методы лабораторной диагностики и лечения антифосфолипидного синдрома и острого венозного тромбоза.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.170.35 я73 + Р453.87 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА698798 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кінах М. В. 
Зміни рівня прозапальних цитокінів і фактора некрозу пухлин при крововтраті різного генезу / М. В. Кінах, В. В. Михайлович, О. Я. Ястремська // Клініч. хірургія. - 2008. - № 7. - С. 46-48. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.2-3 + Р413.2-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Кінах М. В. 
Преаналітичні та аналітичні помилки визначення активності трансаміназ та шляхи усунення їх / М. В. Кінах, Г. П. Блонар, Н. І. Бонк, Д. М. Михаш, М. М. Білак // Медицина трансп. України. - 2007. - № 1. - С. 77-78. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Приведены преаналитические и аналитические ошибки, которые происходят при определении активности трансаминаз, и пути их устранения. Частой причиной систематических ошибок является неточное приготовление калибровочного раствора. Приведен способ определения титра пировиноградной кислоты.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.658.4 + Е0*725.111.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кінах М. В. 
Спосіб оцінки тяжкості перебігу і прогнозу синдрому дисемінованого внутрішньосудинного зсідання крові / М. В. Кінах, В. В. Чаплик, Н. Р. Федчишин // Клініч. хірургія. - 2009. - № 1. - С. 28-31. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

За даними обстеження 66 пацієнтів з різними фазами синдрому дисемінованого внутрішньосудинного зсідання крові (ДВЗ-синдрому), активація процесів перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ) з підвищенням рівня його первинних і вторинних продуктів є сприятливою ознакою. Зменшення вмісту продуктів ПОЛ (ареактивний перебіг) характеризує тяжкість процесу і є несприятливою прогностичною ознакою. Частота ареактивного перебігу є найвищою у пацієнтів за ДВЗ-синдрому у III фазі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.711.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кінах М. В. 
Перекисне окиснення ліпідів (ПОЛ) і антиоксидантний захист в динаміці у хворих на інфаркт міокарда / М. В. Кінах, Н. В. Фартушок, Л. В. Полторак // Галиц. лікар. вісн.. - 2004. - 11, № 1. - С. 118-119. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

У 38 хворих на інфаркт міокарда (ІМ) в динаміці захворювання визначено первинні та вторинні продукти ПОЛ та активність захисних ферментів: супероксиддисмутази та каталази. Виявлено, що гострий період ІМ протікає з активацією та без активації ПОЛ. Активація ПОЛ клінічно відповідала середньому та легкому перебігу ІМ. Ареактивні форми клінічно більш тяжкі. Прогностично несприятливим є зниження активності процесів ПОЛ і гіперактивація антиоксидантних ферментів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кінах М. В. 
Ожиріння та антикоагулянтна активність крові / М. В. Кінах, О. В. Заремба-Федчишин, О. В. Заремба, Н. Р. Федчишин // Галиц. лікар. вісн.. - 2010. - 17, № 1. - С. 36-37. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Обстежено 32 пацієнтів (13 чоловіків і 19 жінок) з ожирінням, індекс маси тіла у яких коливався від 30 до 44. Стан антитромбопластинової та антитромбінової активності крові оцінювали за допомогою автокоагулограми. Виявлено зниження антитромбінової та антитромбопластинової активності (подовження параметра Ф (зниження максимальної амплітуди до S її величини) на 33,8 % і зменшення IIТ (індекс інактивації тромбіну і тромбопластину) на 39 %, недостовірне зниження основного антикоагулянта - активності антитромбіну III (знижується на 13,7 %) та достовірне зниження протеїну С. Одночасно виявлено відсутність компенсаторної властивості антитромбіну III на венозну оклюзію. Одержані результати вказують на зниження антитромбінової, антитромбопластинової та активності протеїну С, відсутність компенсації антитромбінової активності у пацієнтів з ожирінням і наявність додаткових факторів погіршує тромбофілічний стан.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.202.1-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Кінах М. В. 
Прогноз пасток вуглеводнів у силурійських відкладах Волино-Поділля / М. В. Кінах // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2004. - № 2. - С. 81-87. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

На основі проведених досліджень виявлено, що в межах Волино-Подільської плити поширені пастки нафти та газу неантиклінального типу. Зокрема, у відкладах силуру, які складають карбонатну платформну формацію, простежено зону поширення органогенних споруд, з якими пов'язані можливі пастки нафти і газу. Карбонатна формація силуру поліфаціальна і складається в латеральному плані з таких літофацій (зі сходу на захід): прибережно-морської, рифової і відкритошельфової. Рифова фація представлена органогенними вапняками, виявленими свердловинами в баговицькому, малиновецькому та скальському горизонтах. Вона простягається у вигляді смуги з півночі на південь від району м. Володимира-Волинського до м. Хотина. Результати геофізичних і геологічних досліджень показали, що в межах цієї смуги розвинуті морфоструктури, складені органогенними вапняками з достатніми колекторськими властивостями, які можуть служити пастками вуглеводнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453.43-53 + Д453.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Різун Б. 
Силурійські поховані рифи Волино-Поділля в контексті перспектив нафтогазоносності / Б. Різун, М. Павлюк, А. Медведєв, М. Кінах // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2007. - № 4. - С. 5-24. - Бібліогр.: с. 23-24 - укp.

На підставі науково-дослідних робіт уточнено перспективи нафтогазоносності силурійських похованих рифів, які встановлені в межах Волино-Поділля. Найперспективнішою є північна частина рифової смуги. На користь такого вибору схиляють наступні аргументи: у межах цієї ділянки присутні і майже збігаються в плані рифові тіла в трьох горизонтах (баговицькому, малиновецькому і скальському); тут зафіксовано найбільшу кількість нафтогазопроявів з силурійських порід у свердловинах; наявність вуглеводневих покладів у відкладах девону на Локачівському родовищі; розташування вказаної ділянки в зоні тектонічної активізації Волинсько-Оршанського авлакогену; задовільні колекторські властивості органогенних вапняків і доломітів; сприятливі гідрогеологічні умови для нагромадження і збереження покладів вуглеводнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д390(45УКР3)51 + Д453(45УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Влізло В. В. 
Вміст фізіологічної форми пріону за дії пентосанполісульфату (SP-54) у тканинах щура / В. В. Влізло, В. В. Стадник, Х. Я. Майор, М. В. Кінах, П. І. Вербицький, М. М. Козак // Укр. біохім. журн.. - 2008. - 80, № 1. - С. 33-39. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Установлено, що крім вже відомої дії пентосанполісульфату на експресію патологічного пріону даний препарат виявляє інгібувальний ефект щодо рівня фізіологічного пріону в організмі. У цьому разі зниження концентрації фізіологічного пріону визначається в центральних і периферичних органах пріонреплікувальної системи. Виявлено, що зниження рівня досліджуваного білка спричинює зростання концентрації міді та цинку у відповідних органах і тканинах, але в той самий час активність Cu/Zn-залежної супероксиддисмутази не змінюється.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського